Philips.s5320.06

Holící strojek Philips S5320/06 Series 5000

1 799 Kč

6 měsíců záruka. Nepoužitý holicí strojek Philips S5320 06. Cena nového od 2599,-

Popis produktu

Popis produktu dle výrobce

Oholí rychleji i oblasti tváře s hustšími vousy, pokud zapnete speciální režim Turbo+. Holicí strojek Philips S5320/06 Series 5000 se se přizpůsobí tvarům Vaší tváře díky výkyvné hlavici s pohyblivými frézkami, a proto bude Vaše tvář vždy elegantně upravena.

Rychlejší oholení partií s hustšími vousy

Strojek Philips S5320/06 s vylepšenou technologií Turbo+ má o 20% vyšší výkon. Když ji aktivujete, tak rychleji oholíte části tváře s hustšími vousy. Holení tak bude rychlejší a díky tomu i pohodlnější.

Přesný a zároveň jemný kontakt s pokožkou

Díky systému holicích frézek MultiPrecision oholíte rychle jak delší, tak kratší vousy v několika tazích. Frézky jsou zároveň vybaveny dvojitým břitem Super Lift & Cut, který každý vous nejprve nadzvedne a následně jej uřizně těsně u pokožky. Vaše tvář tak bude vždy precizně a hladce oholena.

Ještě větší pohodlí

Holicí hlava a jednotlivé frézky se pohybují v pěti různých směrech. Díky tomu se strojek při holení ještě lépe přizpůsobí tvarům Vaší tváře a záhybům krku nebo čelisti. Systém holicích hlav Flex Vám tak zaručí ještě pohodlnější oholení.

Snadné vytvarování knírku, bradky nebo kotlet

S konečnou úpravou vzhledu Vám pomůže zastřihovací nástavec, se kterým pohodlně a přesně upravíte okraj kníru, kotlet nebo bradky.

Až 45 provozu na baterii

Až 45 minut bezstarostného holení na baterii Vám strojek dopřeje. Můžete využít i možnosti rychlonabití, které trvá 5 minut a vystačí na jedno oholení. Zároveň můžete kontrolovat stav nabití díky třístupňové kontrolce nabití a cestovního zámku.

Snadné čištění

Strojek je vodotěsný, a proto ho můžete po každém holení pohodlně čistit pod tekoucí vodou.

Vyhoval by Vám více jiný holicí strojek?

Obsah balení:

Holicí strojek Philips S5320/06 Series 5000

Nástavec pro detailní zastřihování

Nabíječka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze. Chcete pomoci ostatním přidáním recenze? Podělte se o Vaše zkušenosti?

Buďte první, kdo napíše recenzi “Holící strojek Philips S5320/06 Series 5000”

*