Ventilator.dospel.styl.150.1
Ventilator.dospel.styl.150.2

Ventilátor Dospel Styl 150 WC časovač

380 Kč

Popis produktu

Ventilátor na WC, ventilátor do koupelny, Dospel, ventilátory, axiální, odtahový, odsávací, na, do koupelny, koupelnový, WC, pro, kruhové, kruhového, potrubí, trubky, s, průměrem 150, mm, nástěnný, domovní, elektrický, 220V, 230V,
Domovní ventilátor určený k odsávání z bytových a nebytových prostorů, především z koupelny, WC, kuchyně ale také kanceláře, prodejny, atd. Ventilátor je vybaven kluznými ložisky. Vzhledem k nízkému tlaku který je ventilátor schopný vyvinout, je určen pro instalace kde je odsávání řešeno ideálně pouze přes stěnu, popř. pro krátké potrubí ( max. 9m ).
Ventilátor je vybaven jednofázovým asynchronním motorem s ochranou proti přetížení, motor je osazen kluznými ložisky se stálou tukovou náplní. Tělo ventilátoru je vyrobeno z antistatické hmoty ABS.
Ventilátor je dále vybaven časovým spínačem, kterým lze plynule nastavit doběh ventilátoru v rozsahu 2 – 23 min. Ventilátor se tak spustí v okamžiku zapnutí vypínače a po jeho vypnutí ventilátor bude stále odsávat po nastavenou dobu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze. Chcete pomoci ostatním přidáním recenze? Podělte se o Vaše zkušenosti?

Buďte první, kdo napíše recenzi “Ventilátor Dospel Styl 150 WC časovač”

*